Kotisivu   Kilpailut   Seurat   300   Keilahalli   Hinnat   Yhteystiedot   Linkit  

Kalenteri kaudelle 2018-2019

 

Miehet
M1-sarja
Lohko 2
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
Alfa B C Raisio 6.10.2018 10:00 Lahden Keilahalli Tulokset
BDT Järvenpää 17.11.2018 10:00 Raision Keilahalli Tulokset
ET Kotka 2.2.2019 10:00 Tapiolan Keilahalli Tulokset
Giants 2 Pori 30.3.2019 10:00 Porin Keilahalli Tulokset
GS Eura
IFK Mariehamn Mariehamn
Patteri 4 ever Helsinki
Valtti 1 Lahti
M3-sarja
Lohko 4
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
Alfa B C 2 Raisio 8.9.2018 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
GH 2 Rauma 6.10.2018 11:00 Porin Keilahalli Tulokset
Ke-Ka-53 Pori 17.11.2018 11:00 Hanhivaaran keilahalli Tulokset
PeKeTeam Turku 2.2.2019 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
Pinbusters Raisio 30.3.2019 11:00 Porin Keilahalli Tulokset
PoTa Pori 27.4.2019 11:00 Rauman Keilahalli Tulokset
M4-sarja
Lohko 7
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
Giants Pori 8.9.2018 11:00 Rauman Keilahalli Tulokset
HBC Rauma 6.10.2018 11:00 Euran Keilahalli Tulokset
ME-85 Eura 17.11.2018 11:00 Porin Keilahalli Tulokset
Pins Team Raisio 2.2.2019 11:00 Euran Keilahalli Tulokset
Siluetti Eura 30.3.2019 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
Ydke Eurajoki 27.4.2019 11:00 Euran Keilahalli Tulokset
Naiset
SM-Liiga
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
Bay Lahti 6.10.2018 11:00 Lahden Keilahalli Tulokset Henkilökohtaiset
Cherry Tampere 7.10.2018 10:00 Lahden Keilahalli Tulokset Henkilökohtaiset
ET Kotka 17.11.2018 11:00 Rauman Keilahalli Tulokset Henkilökohtaiset Kausi
GB Helsinki 18.11.2018 10:00 Rauman Keilahalli Tulokset Henkilökohtaiset Kausi
Giants Pori 2.2.2019 11:00 Talin Keilahalli Tulokset
Nasevat Raisio 3.2.2019 10:00 Talin Keilahalli Tulokset
Smash Rauma 30.3.2019 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
TPS Turku 31.3.2019 10:00 Raision Keilahalli Tulokset
N1-sarja
Lohko 3
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
GH Rauma 8.9.2018 11:00 Rauman Keilahalli Tulokset
Giants 2 Pori 6.10.2018 11:00 Porin Keilahalli Tulokset
Nasevat Raisio 17.11.2018 11:00 Kupittaan Keilahalli Tulokset
Siluetti Eura 2.2.2019 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
TuUL Turku 30.3.2019 11:00 Euran Keilahalli Tulokset
TuWe Turku
Seniorit
S1-sarja
Lohko 4
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
GS Eura 15.9.2018 11:00 Kupittaan Keilahalli Tulokset
K-29 Turku 13.10.2018 11:00 Rauman Keilahalli Tulokset
Ke-Ka-53 Pori 16.2.2019 11:00 Porin Keilahalli Tulokset
Nasevat Raisio 23.3.2019 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
Smash Rauma
TuWe Turku
S2-sarja
Lohko 8
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
CuKe Nakkila 15.9.2018 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
Pinbusters Raisio 13.10.2018 11:00 Forssan Keilahalli Tulokset
Rkm-Forssa Forssa 16.2.2019 11:00 Kupittaan Keilahalli Tulokset
SomKe Forssa 23.3.2019 11:00 Euran Keilahalli Tulokset
TPS Turku
TuSKa Turku
Veteraanit
V1-sarja
Lohko 2
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
FBC Forssa 11.10.2018 12:00 Hanhivaaran keilahalli Tulokset
Ha-Hy Hanko 8.11.2018 12:00 Hangon keilahalli Tulokset
HeHa Salo 13.12.2018 12:00 Kupittaan Keilahalli Tulokset
K-29 Turku 7.2.2019 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
SC Turku 7.3.2019 12:00 Forssan Keilahalli Tulokset
Ykkösklubi Uusikaupunki
V2-sarja
Lohko 14
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
Alfa B C Raisio 11.10.2018 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
Bakka Turku 8.11.2018 12:00 Kupittaan Keilahalli Tulokset
Lusa Lohja 13.12.2018 11:00 Lohjan Keilahalli Tulokset
TKH Turku 7.2.2019 12:00 Kupittaan Keilahalli Tulokset
TuSKa Turku 7.3.2019 12:00 Aninkaisten Keilahalli Tulokset
ÅIFK Turku
Lohko 15
Seura Liitto Päivämäärä Kello Paikka
B28 Parainen 11.10.2018 12:00 Kupittaan Keilahalli Tulokset
Cocktail Salo 8.11.2018 12:00 Salon Keilahalli Tulokset
Kaisat-Turku Turku 13.12.2018 11:00 Raision Keilahalli Tulokset
TKN Turku 7.2.2019 12:00 Kupittaan Keilahalli Tulokset
TuUL Turku 7.3.2019 12:00 Paraisten keilahalli Tulokset
UKS-01 Uusikaupunki